O Mnie

Czy można połączyć pasję z pracą? Można! I mnie się to udało. Mam na imię Lucjan i udało mi się to, że mogę w życiu zajmować się tym, co sprawia mi największą przyjemność - fotografia ślubna. Fotografia pociągała mnie od dzieciństwa. Możliwe, że wyniosłem to z domu, ponieważ to nasza rodzinna pasja. Z zamiłowania, zarazem podtrzymując rodzinną tradycję, znalazłem dziedzinę, z której chciałem i mogłem się utrzymać. W taki sposób, jako fotograf ślubny, uzupełniam swój zawód przyjemnością. Kocham tę pracę, współpracę z ludźmi, którzy chcą jak najpiękniej utrwalić wyjątkowe chwile w swoim życiu.

Zawsze mam wrażenie, że fotograf ślubny jest niczym magik - zatrzymuje ulotne chwile, którą następnie uwiecznia na kartce papieru.  Cieszę się, że jako fotograf ślubny mogę wykonywać zawód i hobby jednocześnie. Jednak nie zamierzam spocząć na laurach - ambicja i profesjonalizm nie pozwalają mi zaprzestać dążenia do ideału. Z myślą o ciągłym rozwoju uczęszczam na warsztaty, aby poznać bieżące techniki oraz aktualności branżowe. Fotografia ślubna pobudza mnie do kierowania się w pracy słowami Roberta Bressona: „Fotografując staraj się pokazać to, czego bez Ciebie, nikt by nie zobaczył.” W związku z tym obserwuję otaczający mnie świat oraz moich modeli, aby wydobyć piękno z prostoty. Fotografia ślubna zawsze wymaga indywidualnego podejścia do klienta.

Efekt końcowy każdego zdjęcia zależy od spontaniczności, wrażliwości oraz artyzmu. W pracy nieustannie rozwijam te cechy, aby ukazać niezwykłość każdej pary młodej. Moje studio mieści się w Głogówku koło Opola, jednak przyjmujemy zlecenia także z takich miast jak: Wrocław, Kędzierzyn Koźle, Katowice czy Gliwice. Oczywiście jestem otwarty na propozycje z całej Polski. Prywatnie jestem trzydziestopięcioletnim mężczyzną, szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci. Szanuję swoją pracę, czas i ludzi, z którymi mam przyjemność współpracować. Należę do Zrzeszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych obejmujących miasta: Katowice, Kraków, Częstochowa, Opole.

 

 

Zapraszam do współpracy!

 

 

fotograf ślubny katowice

 

Należę do Zrzeszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych


WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2013  Lucjan Wójcik Realizacja ELINTER